KONST / Litografier / Färglitografi 12113143
nr 1211 3143
Sven Jonson
(1902-1981), Sverige
Färglitografi, Arkader. Signerad, numrerad 59/260, bladets mått: 56x35 cm
Sven Jonson, svensk målare född 1902 i Halmstad, död 1981.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:27:14
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
22 okt